Sepetim (0) Toplam: 0,00

Gizlilik ve Güvenlik

Bu gizlilik ilkeleri Karma Kitaplar tarafından, Karma Kitaplar'ın gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespit edilebilmesi için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler karmakitaplar.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

  • - IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve İnternet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.
  • - Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların art arda görülmesinin engellenmesi için çerezlerden yararlanılmaktadır. Çerezlerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.
  • - Kredi kartı bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır. Şifreli olarak alınmakta ve sipariş tutarı tahsil edildikten sonra silinmektedir.
  • - Karma Kitaplar, karmakitaplar.com adresinde yer alan bağlantıların gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.
Kapat